Catering

Firemní akce

Firemní akcePřipravíme vám občerstvení, pečení prasete nebo raut při vaší firemní akci na míru, ve vašich prostorách skladu nebo podobné místnosti.
Naše komplexnost služeb vám usnadní celou akci, uklidíme, vyzdobíme před akcí i po akci. Zvolte banket či raut jako formu občerstvení pro různé slavnostní příležitosti či setkání.

Zařiďte svým obchodním partnerům nebo zaměstnancům barbecue. Pochutnejte si na grilovaných lahůdkách. Přivezeme k vám vše, co potřebujete pro správnou „grilovačku“. Zajistíme také hudební doprovod či aktivní odpočinek.

Zajistíme perfektní catering pro firemní akce. Ať už to bude představení nového produktu vaší společnosti, otevření nového provozu (opening catering), oslava výročí založení firmy nebo akce pro zaměstnance či klienty.

Catering - firemní akcePři cateringu pro firemní akce na nás můžete nechat i kompletně celý program. Stejně tak i vybavení a všechen potřebný mobiliář.
Zrealizujeme v některém z našich provozů, v sídle vaší firmy i jinde, včetně doprovodného programu (živá taneční hudba, cimbálka, žonglérská a fakírská ohňová show, břišní tanečnice atd.).

V zimních měsících pro Vás připravíme tradiční moravskou domácí „zabíjačku".